Ana sayfa Antrenman 180 derece bacak açma!

180 derece bacak açma!

3601
PAYLAŞ

Bacaklarınızı açmak adına uygulayacağınız bu programda çok dikkatli olmalısınız.

İlk tavsiyem videodaki hareketlere uzun süren bir ısınma yapmadan başlamamanız.

Uygulamalarda, kesinlikle acının üzerine çok fazla gitmeyin, kısa zamanda bir sonuç için kendinizi ve kaslarınızı hatta eklemlerinizi fazla zorlamayın, zaman içerisinde belirli açılarda yere daha fazla yaklaştığınızı hissedeceksiniz. Bu arada, bacak kası çalışmalarınıza özen gösterin kaslarınızın ve bağ dokunuzun kuvveti artacaktır. Acıya karşı koyma kuvvetiniz artarken daha rahat sonuçlar alacaksınız.

Son olarak herkesin eşit sonuçlar alamayacağı bir durum olduğunu eklemek isterim. Kasların, eklemlerin ve hatta genetiğin çok önde olduğu durumlar ya da tam tersi zorladığı durumlar olabilir. Bu durumda sonuç almak adına kendinizi başkaları ile kıyaslamayın ve çok dikkatli olun.

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN ARAMIZA KATILIN

PAYLAŞ
FitSharp / Mag, Web ve TV Medya Grup Co Founder Sportif Koç / UK Coaching Academy HDCA / Hakan Demiray Corporate Activities kurucusu Men’s Fitness / Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliği Woman’s Fitness / Türkiye Dergisi’nin danışmanı Uzman TV / ‘de 10 milyon üzeri izlenme Fear Factor / TV Programı’nın ilk kazananı BBG / Evi’nin Fitness Danışmanı NTV / NTV’de “5 kere 5″ Programı’nın Fitness danışmanı ve Spor bölümü sunucusu TV 8 / ‘de “Hakan Hocam” Programı’nın danışmanı ve sunucusu TRT 3 / ‘de “Haydi Spora Programı”nın Danışmanı ve Yardımcı Sunucusu ATV / Biggest Loser, Türkiye versiyonu “Şimdi Zayıflamak İstiyorum” Programi Fitness Danışmanı ve Sunucusu Milli Sporcu / 1998 Kickboks Türkiye Milli Takim Sporcusu, Kickboks Semi Contact Avrupa 3.sü Türkiye Şampiyonası / 1998, 1999 ve 2000 yılları Türkiye Ağır siklet Kickboks Semi Contact Şampiyonu