Ana sayfa Çekici / Bakımlı Olma Cilt Sıkılaştırma, Vücut Şekillendirme Yöntemleri – 2

Cilt Sıkılaştırma, Vücut Şekillendirme Yöntemleri – 2

1346
PAYLAŞ

VelaShape III Nedir?

Velashape III cerrahi müdahale olmaksızın; selülit görünümünün ve bölgesel yağların giderilmesi için yapılan vücut şekillendirme uygulamasıdır.

Velashape III daha sıkı ve şekillenmiş bir vücuda genellikle 3 seansta güvenli bir şekilde ulaşmanızı, daha genç ve dinamik görünmenizi sağlar. Velashape III etkileyici sonuçlarını kısa sürede,önem teşkil eden bir ağrı olmadan sağlar.

Hangi Bölgelere VelaShape III uygulanabilir?

Bacak,karın, basen,bel çevresi,sırt bölgesi,kol bölgelerinde VelaShape kullanılabilir.

Hastalar kademeli olarak seanslar tamamlandıkça değişimi farkedebilirler.

VelaShape III Tedavisi Benim için Doğru Tercih Mi?

VelaShape III bir kilo verme aracı (tedavisi) değildir. VelaShape III kullandığı teknoloji kombinasyonuyla; diyet ve egzersizle ulaşılamayan bölgelerin şekillenmesi ve sorunlarının giderilmesini sağlar.

İdeal VelaShape III hastası Vucut Kütle İndeksi 30 ve altında olanlardır. Detaylı bilgi için doktorunuza danışınız.

VelaShape III’den Beklentim Nedir?

  • Cilt yüzeyinde kademeli olarak selülitte farkedilir azalma.
  • Bölgesel yağlarda azalma ve uygulama yapılan bölgede gözle görülür şekillenme ve sıkılaşma.

velashape

VelaShape III Prosedürü Nasıldır?

Uygulama sırasında veya sonrasında acı ve ağrı söz konusu değildir hatta bu uygulamayı yaptıran kişiler vücutlarında hissettikleri ısı sayesinde tedaviyi ılık bir masaja benzetirler.

Bazı hastalarda tedavi yapılan bölgede pembemsi bir renk oluşabilir, tedavi sonrasındaki ilk birkaç saatte bu görüntü giderek yok olur.

VelaShape III Mekanizması Nasıl Çalışır ?

VelaShape III ; kızıl ötesi ve RF yardımı ile yağ hücrelerini küçülterek ,uygulanan bölgede incelme sağlar, vakum ve mekanik masaj sayesinde kan dolaşımını arttırır bu sayede selülit görünümü giderilir.

Bu tip etkili ısınma ve vakum; elastikliğini yitirmiş ciltteki kolajenin uyarılarak cildin yapısının ve özelliğinin yenilenmesini ve iyileşmesini sağlar.

Tüm seanslar sonunda, uygulama alanlarındaki, bölgesel yağlarda ve selülitte azalma görülür.

Radyofrekans dalgaları sağladığı termal etki ile kolajen artışını sağlarken elastik liflerini güçlendirir bu da ciltte sarkmaları giderirken aynı zamanda sıkılaşma sağlar.

Daha canlı ve diri oluşan yeni hücreler sayesinde parlak bir cilt ortaya çıkar.

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN ARAMIZA KATILIN

PAYLAŞ
Bütünsel bakış açısı ile farklı branşları bir arada bulunduran Quartz Clinique Kasım 2015’te Nişantaşı’nda kuruldu. Plastik Cerrahi & Medikal Estetik, Diş Sağlığı ,Kadın Doğum ve Anti-Aging tedavilerin alanında uzman ve tecrübeli doktorlar tarafından uygulandığı kliniğimizde sağlığınız ve mutluğunuz için çalışıyoruz , gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, yurtdışından ve yurtiçinden gelen hastalarına en iyi şekilde yapacak anlayışla sunmak istemekteyiz. Her zaman yenilikçi, farklı ve kişiye özel çözümler sunmayı ilke edinen kliniğimizde vizyonumuz Türkiye ve Dünya’da sağlık sektöründe güvenilir, saygın ve her yaşta ve cinsiyette tercih edilen bir sağlık kuruluşu olabilmek ve kaliteli hizmeti ve doğru fiyat politikasını topluma başarıyla yayabilmektir.