Ana sayfa Antrenman İp atlamanın en kolay tekniği nedir? İp atlayarak kilo verilir mi?

İp atlamanın en kolay tekniği nedir? İp atlayarak kilo verilir mi?

1928
PAYLAŞ

İp atlamak için çok zor ya da çok kolay diyenler olur ve herkesin kendince bir bakış açısı vardır. Ancak daha önce ip atlamayanların denediklerinde koordinasyon olarak zorlandıkları görülür ki buna ek olarak aynı zamanda çok çabuk yormasından dolayıda zorlayıcı gelmektedir.
Ancak tekniği kavrandığı zaman, kondisyon, koordinasyon, denge, refleks, hız, ve dayanıklılık gibi özelliklerin gelişmesi ile forma girme, kilo verme, kondisyonu yükseltme konularında tahmin edilemez gelişmeler kaydedilmesine yardımcı olur.
Video da adım adım bu tekniğin nasıl uygulanacağı anlatılıyor. Kısa zaman içerisinde tekniği kavrayacağınızı söyleyebilirim.
Bu arada ip atlamak boy uzatır mı diye soran arkadaşlarımıza bunun için herhangi bir bilimsel veri olmadığını söyleyebilirim ya da kısalttığı konusunda..

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN ARAMIZA KATILIN

PAYLAŞ
FitSharp / Mag, Web ve TV Medya Grup Co Founder Sportif Koç / UK Coaching Academy HDCA / Hakan Demiray Corporate Activities kurucusu Men’s Fitness / Türkiye Dergisi’nin Genel Yayın Yönetmenliği Woman’s Fitness / Türkiye Dergisi’nin danışmanı Uzman TV / ‘de 10 milyon üzeri izlenme Fear Factor / TV Programı’nın ilk kazananı BBG / Evi’nin Fitness Danışmanı NTV / NTV’de “5 kere 5″ Programı’nın Fitness danışmanı ve Spor bölümü sunucusu TV 8 / ‘de “Hakan Hocam” Programı’nın danışmanı ve sunucusu TRT 3 / ‘de “Haydi Spora Programı”nın Danışmanı ve Yardımcı Sunucusu ATV / Biggest Loser, Türkiye versiyonu “Şimdi Zayıflamak İstiyorum” Programi Fitness Danışmanı ve Sunucusu Milli Sporcu / 1998 Kickboks Türkiye Milli Takim Sporcusu, Kickboks Semi Contact Avrupa 3.sü Türkiye Şampiyonası / 1998, 1999 ve 2000 yılları Türkiye Ağır siklet Kickboks Semi Contact Şampiyonu